Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Народний депутат Костянтин Іщейкін відвідав громади району

Переглядів: 458

Учора з робочим в Оржицькому районі побував народний депутат України Констянтин Іщейкін.

Першою по маршруту народний обранець відвідав Лукімську сільську раду, де зустрівся з очільником  та представниками громади та відповів на їх численні запитання. Найбільше місцевих мешканців турбували питання ремонту дороги, що сполучає населений пункт з Лубнами, оформлення права власності на земельні ділянки для ведення особистого селянського господарства для працівників соціальної сфери, забезпечення сільської амбулаторії сімейним лікарем, облаштування сільського будинку культури.

Щодо ремонту дороги ситуацію прокоментували присутні на зустрічі голова районної ради Володимир Козина та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик, пообіцявши включити цю ділянку дороги в план робіт на наступний рік. Окрім цього народний депутат спонукав голову сільської ради Віктора Хорошка до конструктивного діалогу з сільгоспвиробниками, котрі звозять  збіжжя по місцевій дорозі, щодо співфінансування  ремонту дорожнього покриття.

У ході зустрічі були обговорені питання децентралізації, подальшого функціонування закладів освіти, охорони здоров’я, культури.

Народний депутат Костянтин Іщейкін також відвідав Оржицю, Золотухи, Денісівку, Круподеринці, Савинці, виокремив об’єкти соціальної сфери, що потребують залучення додаткових коштів, пообіцявши фінансову підтримку з державного бюджету.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин