Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Представників комунальних медичних закладів навчали бізнес-плануванню

Переглядів: 105

Минулої пятниці у Полтаві за сприяння обласної асоціації органів місцевого самоврядування відбулася фахова майстерня на тему “Бізнес-планування діяльності закладів охорони здоров’я, що знаходяться у комунальній власності”.

У ній разом із представниками органів самоврядування - керівниками громад та депутатами взяли участь працівники комунальних некомерційних медичних установ. На заході побувала оржицька делегація на чолі з головою районної ради Володимиром Козиною.

Зараз в Україні здійснюється реформа медичної галузі. Очікування пацієнтів дуже прості — вони хочуть отримувати якісні і доступні медичні послуги. І саме на це спрямовані зусилля як виконавчої влади, так і органів місцевого самоврядування”, - зазначив у вступному слові виконавчий директор Полтавської обласної асоціації органів місцевого самоврядування Володимир Микійчук.

Ми бачимо практичні результати реформи на Полтавщині — ми є першими в масштабах України, де успішно впроваджується так звана телемедицина. Оновлюється матеріально-технічна база лікувальних закладів. Триває будівництво амбулаторій в рамках програми “Доступна медицина”, а лікарі одержали сучасний і практичний автотранспорт. Це якраз ті речі, які дозволяють надавати якісну і своєчасну медичну допомогу людям”, - відзначив Володимир Микійчук.

Експерт Костянтин Надутий ознайомив учасників фахової майстерності із нюансами законодавчого врегулювання діяльності комунального некомерційного медичного закладу, обговорив в теорії та на практиці кроки для ефективного бізнес-планування, щоб підприємство могло успішно розвиватися і надавати якісні і доступні послуги для населення.

 

« повернутися до списку новин