Оржицька районна рада

Розгляд депутатських ініціатив

Переглядів: 492

На одній із попередніх сесій районної ради сьомого скликання депутатським корпусом було затверджено рішення «Про Звернення до Кабінету Міністрів України та Полтавської обласної державної адміністрації щодо внесення змін в додаток до постанови Кабінету Міністрів України від 16 вересня 2015 р. № 712 (в редакції постанови Кабінету Міністрів України від 9 серпня 2017 р. № 654), включивши до переліку доріг загального користування державного значення відрізок дороги обласного значення Оржиця-Хорол (О 17 17 361)».

У зв’язку з реформуванням дорожньої галузі, шляхом децентралізації управління автомобільним дорожнім господарством, що передбачає передачу доріг місцевого значення зі сфери управління Державного агентства автомобільних доріг України до сфери  управління місцевих органів влади, відрізок дороги    Оржиця-Хорол (О 17 17 361) віднесений до доріг місцевого значення і буде переданий до сфери управління облдержадміністрації.

Але через значне транспортне навантаження ця ділянка дороги потребує потужних капіталовкладень. На сьогоднішній день це  найкоротший шлях з південних напрямків держави у північно-східному напрямку через Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни (Т-17-22/Н-08/) з наступним поворотом в районі Оржиці у напрямку Хорола  на автодорогу Київ-Харків- Довжанський. Виходячи з цього, депутатський корпус районної ради звернувся до Полтавської обласної адміністрації про розгляд можливостей включення цієї ділянки дороги до переліку доріг загального користування державного значення.  Обласною виконавчою владою була надана відповідь щодо розгляду депутатського звернення (http://orzhyca-rayrada.gov.ua/news/11-39-51-13-12-2017/).

Питання   можливого  включення відрізку дороги Оржиця-Хорол (О 17 17 361) до Переліку автомобільних доріг загального користування державного значення було також розглянуто центральними органами виконавчої влади та надана відповідь на депутатське звернення, яку ми пропонуємо для ознайомлення.

Будемо сподіватися, що можливо при повторному зверненні депутатів районної ради до обласної державної адміністрації, питання включення дороги Оржиця-Хорол (О 17 17 361)  до  державного переліку доріг буде вирішено.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин