Оржицька районна рада

Служба автомобільних доріг не може обмежити рух великовагового автотранспорту вулицями села Куйбишеве

Переглядів: 657

Оржиця, райрада, депута, запит, дороги, Куйбишеве, селоПитання руйнації доріг з твердим покриттям стає величезною проблемою для територіальних громад району. Це пов’язано з тим, що дороги роками не ремонтуються, передача на утримання їх місцевій владі не підкріплена ніякими ресурсами. Перевезення по них вантажів великоваговим та великогабаритним транспортом, які здійснюють суб’єкти господарювання, не погоджуються із місцевою владою. Такий стан викликає невдоволення громадян.

Під час роботи з виборцями до депутата районної ради Леоніда Бондаря (політичної партія «Партія простих людей Сергія Капліна») звернулися жителі вулиць Леніна і Радянська с.Куйбишеве, які скаржаться, що від проїзду великовагових і великогабаритних автомобілів не лише руйнується дорога, а тріскаються хати і господарські будівлі.

Депутат підготував запит до голови районної державної адміністрації, начальника Лубенської філії «Лубенський райавтодор», Куйбишевського сільського голови з вимогою обмежити рух такого транспорту зазначеними вулицями. Депутати районної ради в ході проведення останньої сесії підтримали свого колегу (http://orzhyca.rayrada.org.ua/news/17-49-53-08-04-2016/).

Розглянувши запит депутата, Служба автомобільних доріг у Полтавській області дала наступну відповідь, яка не слугує збереженню доріг загального користування місцевого значення:

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин