Оржицька районна рада

Круподеринці вшанували ветеранів

Переглядів: 452

Багато на нашій землі обелісків,

Вкарбовані в них золоті імена,

Вклонися, людино, їм  низько-низько,

Це пам’ять, яку залишила війна.

Давно відгриміли останні залпи Другої світової війни. Минуло 73 роки, але на превеликий  жаль для українців свято Перемоги і тепер зі слізьми  і болем, бо і сьогодні гинуть вірні сини України на Сході країни. День перемоги над нацизмом назавжди залишиться днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого. Стійкість, мужність і самовідданість старшого покоління на полях битв в ім’я перемоги над фашизмом – істинний приклад патріотизму для нащадків.

Широко відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні жителі круподеринської громади та гості села. Розпочалося свято ходою пам’яті від приміщення школи  центральною вулицею села до Братської могили.

Мітинг піднесеним словом відкрила ведуча Наталія Карпенко. Ветеранів Другої світової війни, а їх в селі залишилося троє: Віктор Іванович Кирнос, Петро Олексійович Онбинський, Іван Йосипович Маліченко - привітали сільський голова Валерій Житинський, головний лікар Круподеринської АЗПСМ та депутат Полтавської обласної ради Анатолій Яненко, директор СТОВ «Агрофірма «Дружба» Сергій Кривенко. Керівник сільгоспструктури Сергій Кривенко вручив ветеранам грошову допомогу.

Шана і вдячність звучали у словах директора школи Миколи Бутенка  під час читання Книги пам’яті. Також пролунали вітання від місцевих аматорів сцени - солістів Сергія Бабенка, Сніжани Афанасьєвої, Лілії Житинської, Оксани Житинської, Руслана Ковтуна.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до підніжжя Братської могили круподеринчани вшанували тих, хто поліг у боях, тих, хто пішов і не повернувся. Пам’ять про них житиме в серцях вічно.

Наприкінці свята виступ марш-параду у виконанні Народного аматорського духового оркестру  під керівництва Костянтина Кривенка подарував незабутні враження усім присутнім.

Хочеться подякувати ПП Шаповаленко Клавдії Володимирівни  та СФГ «Надія» за смачну солдатську кашу, а  СТОВ «АФ «Дружба» - за шурпу  та солдатські 100 мл.

За інформацією Круподеринської сільської ради« повернутися до списку новин