Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Завершена робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Переглядів: 712

Оржиця,районна рада, новини, діти, допомогаВ Полтавській області області завершена робота для проведення виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною» за травень 2016 року.

Всього в області перебуває на обліку 165 прийомних сімей та 40 дитячих будинків сімейного типу, в яких виховується 528 дітей.

Для здійснення виплати зазначеної допомоги у травні 2016 року районними управліннями праці та соціального захисту населення зареєстровані фінансові зобов'язання в органах державної казначейської служби на суму 1,96 млн. грн..

10 травня 2016 року в область надійшла субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам для проведення виплати допомог в повному обсязі.

Виплата зазначеного виду державної допомоги буде проведена через установи уповноважених банків (http://plsz.gov.ua/news.html).

« повернутися до списку новин