Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підсумки обласної спартакіади

Переглядів: 408

Учора в м. Полтава відбулася 10 обласна спартакіада  сільських голів, голів районних рад, їх заступників та працівників обласної ради, участь у якій взяло 17 команд з Полтавщини. Серед них і команда Оржицького району.

До програми спартакіади входили змагання з шашок, гирьового спорту, пляжного волейболу та перетягування канату.

У підсумку змагань команда Оржиччини виборола друге місце з гирьового спорту,  4 – з шашок, 7 - з перетягування канату, 13  – з пляжного волейболу, що дало змогу завоювати четверте місце в загальнокомандному заліку.

У складі команди нашого району виступали Денисівський сільський голова Олександр Симчина (гирьовий спорт, перетягування канату), Воронинцівський сільський голова Руслан Почома (шашки), Лукімський сільський голова Віктор Хорошко, Яблунівський сільський голова Микола Опанасенко,  Лазірківський сільський голова Олександр Ковальов (перетягування канату), голова районної ради Володимир Козина, Круподеринський сільський голова Валерій Житинський, Савинський сільський голова Василь Граб (пляжний волейбол).

Треба сказати, що у попередні роки у всіх дев’яти  спартакіадах команда Оржиччини була переможцем або призером.  У нинішньому році  учасникам  всього трьох очок не вистачило  до третього місця. Але четверте місце – теж доволі вагомий здобуток. Вітаємо команду Оржицького району  та побажаємо в наступному році  зайняти вищі щаблі турнірної таблиці.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин