Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Пам’ятаєм чорнобильський квітень

Переглядів: 308

26 квітня, виповнюється 34 роки з часу аварії на Чорнобильській АЕС - найбільшої техногенно-екологічної катастрофи сучасності.

З нагоди цієї дати голова районної ради Володимир Козина, голова райдержадміністрації Роман Сидоренко та голова районної громадської організації «Ліквідатори Чорнобильської аварії» Анатолій Лохвицький поклали квіти до пам’ятного знаку ліквідаторам найбільшої за всю історію ядерної енергетики катастрофи.

Викид потужністю у 300 Хіросім. 600 000 уражених людей. Приблизно стільки само тих, хто взяв участь у ліквідації наслідків вибухів. Понад 20 країн світу, накритих радіоактивною хмарою. Близько 200 000 евакуйованих із зон забруднення.

Чорною плямою стала на нашій планеті трагедія Чорнобиля. Ця біда назавжди залишиться у пам’яті людей, як застереження того, що науково-технічний прогрес може приносити і гіркі плоди.

Чорнобиль явив світу безприкладний героїзм, відданість обов’язку та найкращі чесноти звичайних людей різних професій, які ліквідували ту страшну аварію. Були серед них і наші славні земляки-оржиччани. Чимало з них не дожили до сьогоднішніх днів.

Нехай у цей день - День Національної скорботи, тяжкі дзвони Чорнобиля відгукнуться в душах кожного з нас співчуттям і милосердям до тих наших земляків, які ризикуючи власним життям і здоров’ям, рятували Україну і світ від радіоактивної безодні.

Доземний уклін і велика шана Вам, наші оржиччани – ліквідатори, та вічна пам’ять «чорнобильцям», які відійшли у небуття.

Оржицька земля пам’ятає та шанує подвиг людей, котрі врятували світ.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин