Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Твори добро, бо ти – людина

Переглядів: 592

Підходить до завершення акція «Великодній кошик захиснику».

Висловлюємо щиру вдячність всім, хто долучився до акції. Завдяки вам світле свято Христового Воскресіння відбулося для бійців, які в силу обставин не змогли сісти за святковий стіл разом зі своїми друзями та рідними, але повною мірою відчули турботу багатьох українців, серед яких і жителі Оржицького району.

Щира подяка Новооржицькій селищній, Воронинцівській, Денисівській, Онішківській, Плехівській, Сазонівській, Селецькій, Староіржавецькій, Чевельчанській, Черевківській сільським радам за активну участь у акції.

Особливу подяку висловлюємо директору пекарні, що розташована на території ПП «Воронинці» Ользі Лебідь за надану можливість замовити випічку по ціні собівартості продуктів.

Не відмовили волонтерам керівники сільгосппідприємств різних форм власності. Без вагань відгукнулися на допомогу депутат Оржицької районної ради, керівник СФГ «Еліта» Валентина Несен, директор АФ «Дружба» Сергій Кривенко, депутат районної ради, директор ТДВ «Оржицький завод «Райдуга» Олександр Лантух, керівник СФГ «Каміла» Іван Буць, керівник ТОВ «Лукімя» Іван Шингарій, керівник ТОВ «Славута» Олександр Мошенець. Грошова допомога надійшла від ТОВ «Астарта-Київ».

Щотижня молочну продукцію надає ТОВ «Оржицький молокозавод» (керівник – депутат Полтавської обласної ради Микола Горб).

Грошова допомога також надійшла від працівників Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(директор – Микола Чепа).

Смачних великодніх пасок напекли для бійців студенти Лазірківського професійно-технічного училища № 46. Сувенірні вироби виготовили учні Оржицького БДЮТ. Не залишилася осторонь бібліотечна мережа району.

Учні шкіл переймаються долею України та підтримують наших воїнів-захисників добрим словом. Діти виготовили пасхальні  сувеніри, написали військовим листи з подякою за мирне небо та щасливе дитинство.  По особливому щиро звучать слова подяки захисникам від школярів:

Відгукнулося на запрошення взяти участь у акції чимало жителів Воронинець, Новооржицького, Сазонівки, Чевельчи. Вони приносили власну випічку, іграшки, замовляли паски на пекарні у Воронинцях. Серед них Оксана Карпич з Новоржицького, Макаренко Микола, Федоренко Володимир, Федоренко Раїса, Макаренко Людмила, Лебедєва Наталія, Біданець Валентина, Верховський Василь, Опанасенко Людмила, Чопик Таміла з Воронинець, Маліченко Марія з Сазонівки та багато інших небайдужих громадян району.

Висловлюємо вдячність за особисту ініціативу волонтерам: настоятелю Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП, протоієрею Віктору Семенюку та колективу з Воронинець Іванці Верховській, Наталії Андреєнко, Валентині Дронько та Людмилі Бойко,  які добровільно жертвують своїм  часом заради благополуччя інших.

Сьогодні настоятель Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП, протоієрей Віктор Семенюк завантажив чергову машину продукцією, листами та сувенірами для бійців.  Нехай наші захисники відчують підтримку простих українців, збадьоряться від щирих дитячих слів, написаних у листах, порадіють власноруч змайстрованим сувенірам.

Ще раз дякуємо всім, хто взяв участь у акції. 

Нагадуємо, що надати допомогу нашим захисникам можна у будь-який час, звернувшись до місцевих волонтерів у Воронинцях, або до настоятеля Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП, протоієрея Віктора Семенюка.

Життя таке коротке, поспішайте творити добро!

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин