Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

З піснею по життю

Переглядів: 391

При Оржицькому районному територіальному  центрі  соціального  обслуговування (надання соціальних послуг)  вже півтора року плідно працює фольклорний ансамбль «Нев’янучі  мальви»,  до складу якого входять молоді душею, співочі пенсіонери.  Вік учасників   колективу  поважний - від 55 до 81 року. У репертуарі  -  різнопланові пісні: ліричні, жартівливо-сороміцькі та інші.

2 жовтня ансамбль «Нев’янучі  мальви» взяв участь у VI-му  Всеукраїнському пісенному конкурсі «З любов'ю до життя», приуроченому Міжнародному дню людей похилого віку та  Дню ветерана, який відбувся у місті Києві.  Учасниками конкурсу  були  43 аматорські  колективи  з територіальних центрів України.

Наші земляки справили незабутнє враження на слухачів та журі конкурсу і були відзначені Дипломами та Подяками керівнику колективу Івану Сердюченку  та директору Оржицького РТЦСО  Миколі Чепі,  статуеткою від організаторів конкурсу.

Також фольклорний  ансамбль «Нев’янучі  мальви» порадував з нагоди свята своїми талантами і населення Оржиччини, провівши гастролі в селах Савинці та Вишневе.

За інформацією Оржицького РТЦСО

« повернутися до списку новин