Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

В районі відзначено Міжнародний День захисту дітей

Переглядів: 637

В цей день кожен повинен задуматися і подивитися на дітей, які поруч. Кожен повинен зробити для своєї дитини свято. Це свято потрібне, щоби люди звернули увагу, подивилися, що поруч є діти з їхніми проблемами і потребами.

Цього дня на подвір’ї Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. імені І.Я.Франка зібрались дитячі делегації майже від усіх загальноосвітніх та позашкільних закладів Оржицького району. Школи представляли діти, які зарекомендували себе найбільш активними учасниками шкільного життя, брали участь у шкільних заходах та районних олімпіадах, талановиті у піснях і танцях, спорті, призери МАН.

З вітальним словом виступили начальник відділу освіти Стасенко Наталія Іванівна та заступник голови районної ради Яковенко Василь Іванович. Вони також нагороджували грамотами талановитих учнів, які стали справжньою гордістю своїх навчальних закладів. Оржицький Будинок дитячої та юнацької творчості підготував малечі оригінальне привітання зі святом. А потім відбулась урочиста хода селищем до Оржицького Будинку культури, і діти мали можливість відвідати святковий концерт.Оржиця, районна рада, освіта, діти, день захисту

Оржиця, районна рада, освіта, діти, день захистуОржиця, районна рада, освіта, діти, день захистуОржиця, районна рада, освіта, діти, день захисту

Кожна дитина має повне право бути захищеною, розвиватися й навчатися для кращого майбутнього. І сьогодні – це не лише веселе свято для самих дітей, а й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, прагнути, щоб усі вони росли щасливими і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни – повідомляє сайт- «освіта Оржиччини» (https://sites.google.com/site/orgviddilosvitu/novini/1cervna-denzahistuditej).

« повернутися до списку новин