Оржицька районна рада

Молодіжний квест

Переглядів: 579

Оржиця, районна рада, бібліотека, молодь, квестЗ нагоди свята юності, окрилених мрій і творчого дерзання - Дня молоді для творчих та енергійних жителів райцентру був організований захоплюючий квест «Оржицькі побігеньки».

Квест – це різновид активних інтелектуально-логічних ігор, синонім активного відпочинку; це змагання на швидкість, розум, спритність, логіку та здатність працювати в команді.

Цьогорічний квест зібрав чотири команди: «Бет гумен» (РДА), «Абітурієнти», «Посмішка», «Еверест». Щоб отримати маршрутні листи зі станціями квесту, учасникам потрібно було якнайшвидше скласти вислів українського поета, перекладача, публіциста М.Рильського: «Знай, що на світі найтяжче – це серце носити студене». Енергійна, небайдужа та завзята молодь пройшла випробування на шести станціях, де їх чекали досвідчені агенти – старшокласники Оржицької ЗОШ.

За півтори години напруженої боротьби і пошуків команди дісталися фінішу – стадіону «Колос», де і пройшла церемонія нагородження переможців. Перше місце між собою розділили команди «Бет гумен» та «Абітурієнти». Друге місце посіла Оржиця, районна рада, бібліотека, молодь, квесткоманда «Еверест», третє – «Посмішка».

Виконуюча обов’язки голови райдержадміністрації Л.І.Парасоцька привітала команди зі святом та вручила солодкі подарунки - кошики з персиками, які є символом молодості, а переможцям - грошову винагороду.

Учасники квесту довели, що молодість – це час мрій і надій, бажання діяти, дивувати світ своїми досягненнями. Свято принесло всім задоволення і безліч позитивних емоцій повідомляється на сайті Оржицької районної бібліотеки - http://www.orzhytsia-crb.edu.poltava.ua/podii/novini_biblioteki/id/225/vn/Молодіжний-квест/« повернутися до списку новин