Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Освітнянські новини: Засідання постійно діючого семінару педагогів-організаторів та районної ради старшокласників.

Переглядів: 617

22 вересня на базі Оржицької ЗОШ І-ІІІ ст. відбулося засідання постійно діючого семінару педагогів-організаторів та районної ради старшокласників «Школа лідера».

Засідання постійно діючого семінару педагогів-організаторів проведено за темою «Технології національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах загальноосвітнього навчального закладу». Слинько В.М. педагог-організатор Чевельчанської ЗОШ І-ІІІ ст., поділився досвідом про формування національної свідомості школярів на матеріалах історії рідного краю. Костюкевич О.Р. повідомила про технології національно-патріотичного виховання учнівської молоді в умовах загальноосвітнього навчального закладу.

На засіданні районної ради старшокласників «Школи лідера», за темою «Шляхи формування успішності класного колективу», Несміян І.В., провідний спеціаліст з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) Оржицької районної ради, провів тренінг для учнів «Психологія успішної людини». Тренінг виявився цікавим та динамічним.

Прес-повідомлення відділу освіти райдержадміністрації

« повернутися до списку новин