Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржицьке бюро правової допомоги провело засідання круглого столу на тему: «Безоплатна правовадопомога – захист індивідуальних прав»

Переглядів: 481

15 вересня в приміщенні Оржицького бюро правової допомоги відбулося засідання круглого столу на тему: «Безоплатна правовадопомога – захист індивідуальних прав».

У заході взяли участь: начальник Оржицького районного сектору КВІ управління ДПтС України в Полтавській області Валентини Боговик, начальник служби у справах дітей Оржицької РДА Любов Алексеюк, директор Оржицького РЦСССДМ Людмила Проценко та інспектор превентивної діяльності Оржицького відділення поліції Сергій Шпурик.

Оржиця, право, освіта

Робочу зустріч відкрив керівник Оржицького бюро правової допомоги Ігор Рожко, який розповів про бачення та цінності системи безоплатної правової допомоги, зазначив основні завдання бюро, історію їх створення та мету діяльності.

Учасники засідання обговорили питання функцій, які виконуватиме бюро правової допомоги, хто може стати їх клієнтом, доступ до онлайн-сервісів Міністерства юстиції України, а також доступ мешканців територіальних громад до ефективного правового захисту.

Завданням поліції є налагодження співпраці з новоствореною організацією, з метою надання правової допомоги особам, що її потребують.

За інформацією Оржицького відділення поліції Полтавської області

« повернутися до списку новин