Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Волонтерство в дії

Переглядів: 503

З 19 грудня і  до Різдва Христового в районі тривала благодійна акція «Новорічно-різдвяний кошик захисникам АТО». Багато людей відгукнулося  на заклик подарувати частинку душевного тепла, турботи та піклування нашим бійцям.

Волонтери спакували для бійців чимало провізії, яку настоятель Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП, протоієрей  Віктор Семенюк цими днями доправив бійцям   на Схід.

Голова районної ради Володимир Козина  щиро дякує всім небайдужим громадянам оржицького краю, які не дивлячись ні на що, продовжують активно підтримувати захисників України. Долучилися до акції свідомі мешканці Новооржицької селищної, Воронинцівської, Денисівської, Зарізької, Золотухинської, Лукімської, Онішківської, Плехівської, Савинської, Староіржавецької, Чутівської та Яблунівської сільських рад.

Грошова допомога також надійшла від працівників Оржицького районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)(директор – Микола Чепа). Постійну допомогу молочною продукцією надає ТОВ «Оржицький молокозавод» (керівник – Микола Горб).

Також подяку висловлюємо прихожанам Оржицької Свято-Преображенської громади УПЦ КП (настоятель - отець Віктор) та Свято-Миколаївської УПЦ КП в с. Лазірки (настоятель - отець Михайло).

Волонтер з Воронинець Верховська Іванна постійно бере участь у підготовці продукції військовослужбовцям та  залучає до цього процесу  інших небайдужих односельчан. Зокрема, слід відзначити Шостакову Наталію та Юлію Лохвицьку з Воронинець. Також    допомогу надали ТОВ «Славута» та «Астарта-Київ».  

Від імені голови та виконавчого апарату районної ради  висловлюємо щиру  подяку всім, хто долучився до акції, та сподіваємося на подальшу  підтримку у цій добрій справі. 

                                                              Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин