Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Про особистий прийом громадян керівництвом Полтавської обласної ради

Переглядів: 731

Голова обласної ради Олександр Біленький видав розпорядження про затвердження графіка особистого прийому громадян головою обласної ради, першим заступником та заступником голови обласної ради в приміщенні Полтавської обласної ради у липні – грудні 2016 року.

Керуючись статтею 40 Конституції України, статтею 22 Закону України «Про звернення громадян», статтею 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», для забезпечення реалізації прав громадян на звернення встановлено, що голова обласної ради Олександр Біленький прийматиме громадян першого вівторка кожного місяця з дев’ятої до одинадцятої години; перший заступник голови обласної ради Євгеній Холод – другої середи кожного місяця з десятої до дванадцятої години; заступник голови обласної ради Анатолій Ханко – четвертого вівторка кожного місяця з дев’ятої до одинадцятої години.

Прийом громадян проводитиметься в приміщенні обласної ради за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45.

З метою економії часу, громадяни можуть попередньо записатися на прийом за тел.: 2-69-62, 56-47-64 або за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 45, к.409, к.433 - http://oblrada.pl.ua/index.php/the-news/7939-pro-osobistij-prijom-gromadjan-u-lipni-grudni-2016-roku.

« повернутися до списку новин