Оржицька районна рада

А.Шилов: Публічне депутатське звернення до голови районної державної адміністрації стосовно ремонту відрізку дороги Сазонівка - Савинці

Переглядів: 728

ГОЛОВІ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ  АДМІНІСТРАЦІЇ КРАЖАН О.П.

ПУБЛІЧНЕ ДЕПУТАТСЬКЕ ЗВЕРНЕННЯ

(в порядку статей 13,22   Закону України «Про статус депутатів місцевих рад)

Шановна Олено Павлівно!

На особистому прийомі до мене, як депутата районної ради, звертаються жителі Сазонівської і Чевельчанської сільських рад з приводу вкрай незадовільного стану  відрізку дороги Сазонівка - Савинці, яка на сьогодні практично перетворилася лише на напрямок.

Зазначена дорога з’єднує найвіддаленіші села району Чевельчу, Сазонівку з адміністративними центрами, медичними закладами, тощо.

Альтернативної дороги з твердим покриттям на цьому напрямку не існує.

В літній час та суху погоду люди добираються до адміністративних центрів та інших населених пунктів польовими дорогами. З настанням осінньо-зимового періоду, бездоріжжя, виїхати із цих сіл, чи доїхати до них, практично не має можливості. Людей хвилює питання про те, що вони не можуть вчасно отримати медичну допомогу, вирішити нагальні питання свого життєзабезпечення.

Не дивлячись на критичність ситуації, та наші неодноразові звернення до органів влади, в тому числі і від депутатів районної ради, питання не вирішується. Влада уникає від прямих зустрічей з людьми, та не інформує їх у прямому спілкуванні про перспективи вирішення проблеми.

Враховуючи важливість даного питання, просимо Вас, шановна Олено Павлівно, особисто на сходках сіл Сазонівка і Чевельча проінформувати людей про часові рамки вирішення питання ремонту дороги, та як людям отримувати медичну допомогу і дістатися до адміністративних центрів в період бездоріжжя.

Подальше зволікання з ремонтом цього автошляху, та уникання від спілкування з людьми, на цю тему, остаточно зруйнує у людей довір’я до влади.

Сподіваюся на розуміння і підтримку.

Саме з таким депутатським запитом я звертався до Вас (та голови Полтавської обласної державної адміністрації), в ході роботи двадцять другої сесії районної ради, але отримав класичну відписку та чергову обіцянку. Вона навіть не стосувалася суті мого запиту, бо в ньому йшлося проте, щоб ви «…особисто на сходках сіл Сазонівка і Чевельча проінформувати людей про часові рамки вирішення питання ремонту дороги,  та як людям отримувати медичну допомогу і дістатися до адміністративних центрів в період бездоріжжя».

Зазначаю, що людям вже надоїли обіцянки та нездатність влади вирішити будь яке питання.

Нагадую, що вперше мною було порушено це питання ще на початку 2016 року, а потім повторно 19 жовтня 2016 року моє звернення до  Кабінету Міністрів України,  Державного агентства автомобільних доріг України, Полтавської обласної державної адміністрації своїм рішенням підтримала сесія районної ради. Результату ніякого. Це нагадує голос волаючого в пустелі.

Однак, ми не будемо мовчати і сподіваємося що ви від імені влади особисто на сходках сіл Сазонівка і Чевельча проінформуєте людей про часові рамки вирішення питання ремонту дороги,  та як людям отримувати медичну допомогу і дістатися до адміністративних центрів в період бездоріжжя.

Публічне звернення передано для оприлюднення районній газеті «Оржицькі вісті» та офіційному сайту районної ради.

Депутат районної ради Ю.О.Шилов,
політична партія «Нова держава»


« повернутися до списку новин