Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Праця нардепа. Чим Жеваго, Бублик, Іщейкін та Каплін займаються у Парламенті та на округах

Переглядів: 511

«Опора» представила результати моніторингу народних депутатів-мажоритарників від Полтавщини. Цілих 9 місяців (лютий-жовтень) велися спостереження за активністю народних обранців в округах та законотворчою роботою, повідомляє інформаційне агенція Полтава

Активність в окрузі оцінювалася за 6 критеріями: робота приймалень в окрузі та поза ним; особисті прийоми громадян; особиста активність в окрузі, участь у публічних заходах; участь у роботі місцевих органів влади; звітування про свою роботу; реагування на звернення громадян.

За словами керівника полтавського осередку «Опора» Дар’ї Черкашиної, роботу приймалень час від часу перевіряли, телефонуючи за вказаними номерами, а також надсилали запити до приймалень депутатів, роботу яких аналізують.

Законодавча активність полягала в моніторингу відвідуваності нардепом пленарних засідань (за письмовою чи електронною реєстраціями, за фактом участі у голосуванні), парламентських комітетів. На оцінку впливала й кількість законопроектів, постанов, запитів й виступів у парламенті. Окремо проводився моніторинг та надавалася оцінка щодо кількості законопроектів щодо локальних проблем округу та пов’язаних із виконанням передвиборчої програми депутата.

Наразі ж обрано чотири проблемні округи Полтавщини, за якими закріплений Юрій Бублик, Костянтин Іщейкін, Костянтин Жеваго та Сергій Каплін.

Юрій Бублик згідно моніторингу та аналізу роботи посідає 25 місце у загальному рейтингу серед 103 депутатів-мажоритарників Верховної Ради України. Депутат «прогуляв» 4 засідання профільного комітету, зареєстрував 29 законопроектів, із яких лише 1 стосувався проблем округу. Займає шосте місце в окрузі за роботу.

Костянтин Іщейкін подав 20 законопроектів, жоден із яких не стосувався проблем округу. Депутат не зявився на 4 засідання профільного комітету, 4 рази виступив у Верховній Раді. Загальне місце у рейтингу  - 23-е.

Сергій Каплін «прогуляв» 8 засідань профільного комітету; зареєстрував 11 законопроектів, один із яких стосувався проблем округу; 30 разів виступив із трибуни Верховної Ради. Нардеп посідає 68 місце у загальному рейтингу серед нардепів-мажоритарників у Парламенті.

Костянтин Жеваго жодного разу не відвідав засідання профільного комітету, не мав виступів у ВРУ, подав 1 законопроект. За результатами роботи нардеп посідає 101 місце із 103 депутатів-мажоритарників у Парламенті.

« повернутися до списку новин