Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Подвійне свято Зарізької громади

Переглядів: 548

19 серпня ц.р. Зарізька територіальна громада відзначала подвійне свято Преображення Господнього, або Спаса та День села.

Всі учасники свята вшанували хвилиною мовчання всіх, хто помер в роки голодомору та загинув захищаючи Вітчизну.

Односельців тепло привітали Зарізький сільський голова Володимир Тараненко та директор СФГ «Світанок», депутат обласної ради Микола Горб, голова ради ветеранів села Софія Слинько, голова районної ради Володимир Козина.

Насиченою і цікавою була програма свята. В ній було передбачено і коштування хліба з нового врожаю, вітання новонароджених малюків і їх батьків, шана найстаршим жителям громади, тим, хто народив і виховав трьох і більше дітей, відзначалися кращі садиби, майстрині вишивання, хто одружився і народився в серпні, найенергійніші і найжиттєрадісніші односельці.

Отримали вітання і ті, хто несе нелегку службу у Збройних силах України, ліквідатори аварії на ЧАЕС, хто створив дитячий будинок сімейного типу і виховує дітей.

       Оржиця, Заріг, День села 

  Оржиця, Заріг, День села  

Великою і змістовною була програма підготовлена місцевими аматорами художньої самодіяльності, учнями школи та дитячого садка.

Головними спонсором свята стало місцеве СФГ «Світанок», Долучилися до організації свята також «ТДВ Оржицький завод «Райдуга»,ТОВ ЦРМ, ПП Бас Ю.В.

В ході свята жителі села поспілкувалися, відпочили щоб з новими силами приступити до праці в інтересах своїх родин, громади і України.

За інформацією Зарізької сільської ради

« повернутися до списку новин