Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відбулася районна звітно-виборна конференція мисливців і рибалок

Переглядів: 845

4 лютого ц.р. відбулася районна звітно-виборна конференція Українського Товариства мисливців і рибалок, яка розглянула звіти керівних органів, ревізійної комісії про роботу Товариства, обрала новий склад районної ради, президії, ревізійної комісії та делегатів на обласну конференцію.

Оржиця, районна рада, УТМР. звіти, конференція

Із звітною доповіддю перед делегатами від первинних організацій, які об’єднують понад 300 мисливців, виступив голова президії Товариства Віталій Клименко, який детально проаналізував роботу первинних організацій та президії товариства по вихованню у членів Товариства бережного ставлення до природи і її багатств, питаннях організації ведення мисливського та Оржиця, районна рада, УТМР. звіти, конференціяОржиця, районна рада, УТМР. звіти, конференціярибальського господарства, громадського контролю за дотриманням правил полювання та риболовлі, здійснення заходів щодо попередження порушень правил полювання та риболовлі та сприяння боротьбі з браконьєрством, пропаганді охорони природи, виховання у членів Товариства бережливого ставлення до навколишнього природного середовища, примноження та збереження природних багатств, раціонального використання державного мисливського фонду, поінформував про господарську роботу ГМРТ тощо.

В обговоренні звітної доповіді та звіту ревізійної комісії виступили представники мисливських колективів, які звернули увагу на необхідності  посилення подальшої співпраці районної ради колективами, вирішення питання винесення меж НПП «Нижньосульський» в натуру на місцевість, розширення господарської діяльності ГМРТ та створення на цій базі нових робочих місць, будівництва шлюзу-регулятора для збільшення водності басейну річки Сула, рівномірного розподілення ліцензій при полюванні на парнокопитних тощо.

Оржиця, районна рада, УТМР. звіти, конференція 

За підсумками роботи звітно-виборної конференції делегати прийняли відповідну постанову, якою визнали роботу президії районного Товариства за минулий період задовільною та затвердили звіт ревізійної комісії.

Також делегати обрали нову району раду та президію Товариства. В ході організаційного пленуму головою президії районної ради знову обрано Віталія Клименка.

Оржиця, районна рада, УТМР. звіти, конференція

В роботі конференції взяли участь і виступили голова Миргородської районної організації УТМР Василь Лукаш та голова районної ради Володимир Козина.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин