Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

На шашкових перехрестях

Переглядів: 511

Оржиця, районна рада, шашки, район, першість, КолосЗа традицією, під завісу спортивного сезону районна рада ВФСТ «Колос» щороку проводить особисту першість району з російських шашок серед чоловіків. Не став виключенням і нинішній рік.

18 грудня аматори цієї гри в залі засідань районної ради вели напружену боротьбу за звання кращого шашкіста району.

Звання чемпіона 2016 року випередевши своїх суперників на 3 очка здобув оржичанин Олександр Данільченко, друге місце виборов його земляк Микола Хоменко.

Оржиця, районна рада, шашки, район, першість, Колос  Оржиця, районна рада, шашки, район, першість, Колос  Оржиця, районна рада, шашки, район, першість, Колос

Інтригою турніру стала боротьба за третє місце. Справа в тому, що оржичанин Сергій Слинько та онішківчанин Олександр Олійник набрали однакову кількість очок. Для виявлення третього призера першості довелося призначати додаткову зустріч між ними. В цьому поєдинку спортивне щастя посміхнулося Олександру Олійнику.