Оржицька районна рада

НА ОРЖИЧЧИНІ ТРИВАЄ СЕЗОН ПОЛЮВАННЯ НА ПЕРНАТУ ДИЧИНУ

Переглядів: 520

З 6-го серпня 2016 року відкрито сезон полювання на пернату дичину (диких гусей, качок, перепілок та голубів). Для перевірки наявності у мисливців відповідних дозвільних документів були сформовані спільні рейдові мобільні групи із числа поліцейських, працівників Українського товариства мисливців і рибалок (УТМР) та лісництва.

поліція, УТМР, лісництво, рейд

Поліція нагадує:

Під час сезону полювання на пернату дичину за добу можна добути не більше 10-ти голів різних видів дозволених для відстрілу птахів. Днями, відведеними для полювання на пернату дичину, визначені середа, субота та неділя.

Полювання заборонено:

- на відтворюючих ділянках;

- на відстані ближче 200-т метрів від будівель населеного пункту та окремо розташованих будівель, де можуть перебувати люди;

- на пернату дичину з нарізної вогнепальної зброї або з використанням набоїв, споряджених кулями чи шротом діаметром більше 5-ти мм;

- у темний час доби (пізніше години після заходу сонця і раніше години до його сходу);

- на пернату дичину методом нагінки з виставленням номерів.

Під час полювання мисливець повинен мати при собі такі документи:державне посвідчення мисливця, контрольну картку обліку добутої дичини та порушень правил полювання на 2016 рік, відстрілочну картку користувача мисливських угідь, дозвіл на зберігання та носіння зброї, а також за наявності мисливських собак – паспорт на собаку.

Також нагадуємо, що перед початком полювання всі мисливці повинні пройти інструктаж з техніки безпеки при поводженні зі зброєю та здійснення полювання.

За матеріалами Оржицького відділення поліції Полтавської області« повернутися до списку новин