Оржицька районна рада

Відбулося засідання колегії райдержадміністрації

Переглядів: 439

Оржиччина, районна рада, колегія, громади28 листопада 2016 року голова районної ради Володимир Козина взяв участь в апаратній нараді та засіданні колегії райдержадміністрації.

У ході роботи було розглянуто питання про роботу зі зверненнями громадян в Управлінні Держпродспоживслужби в Оржицькому районі, Оржицькій районній державній лікарні ветеринарної медицини, районному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Куйбишевській сільській та Оржицькій селищній радах відповідно до вимог Указу Президента України від 07.02.2008 № 109/2008 „Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування”. Доповідачами з даного питання виступили: в. о. начальника Управління Держпродспоживслужби в Оржицькому районі Тетяна Сиса, директор Оржицького районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Людмила Проценко, Куйбишевський сільський голова Валентина Гарбуз, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко.

За результатами апаратної наради були дані відповідні доручення.

На засіданні колегії розглянули два питання. Про підсумки роботи галузі тваринництва району у 2016 році доповіла завідувач сектору виробництва та переробки сільськогосподарської продукції, технічної політики і охорони праці відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Ліна Лавренко.

Про підсумки роботи системи цивільного захисту району у 2016 році та визначення завдань на 2017 рік поінформував головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово – комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко.

Заслухавши та обговоривши дані питання колегія райдержадміністрації прийняла відповідні рішення.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин