Оржицька районна рада

Про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Селецької сільської ради про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та від умерлої спадщини

Переглядів: 594

Оржиця, Селецька, регуляторний акт, оприлюднення,майноУВАГА!

На публічне обговорення (оприлюднення) виноситься проект рішення Селецької сільської ради «Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та від умерлої спадщини по Селецькій сільській раді та аналіз їх регуляторного впливу на розвиток територіальної громади. Пропозиції та зауваження будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань протягом місяця (крім вихідних та святкових днів) розробником проекту рішення - виконавчий комітет Селецької сільської ради.

Адреса виконкому сільської ради: 37750 с. Великоселецьке, вул. Козацька 1/2 а, 16, тел.: 9-52-42.

ПОВІДОМЛЕННЯ

Про оприлюднення регуляторного акта – проекту рішення Селецької сільської ради «Про затвердження Положення про взяття на облік та передачу в комунальну власність безхазяйного майна та відумерлої спадщини по Селецькій сільській раді» та аналізу його регуляторного впливу

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної  політики у сфері господарської діяльності», з метою отримання пропозицій, зауважень громадян, суб’єктів господарювання, їх об’єднань, наукових установ та консультативно – дорадчих органів у здійсненні державної регуляторної політики оприлюднюється регуляторний акт на офіційному сайті Оржицької районної ради.

Пропозиції та зауваження будуть прийматися у письмовій формі протягом одного місяця за адресою: 37750 с. Великоселецьке, вул. Козацька 1/2 а, 16, тел.: 9-52-42  у зручний спосіб, в кабінеті секретаря сільської ради.

 

 « повернутися до списку новин