Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Петро Порошенко підписав розпорядження «Про вивчення у 2016 році діяльності місцевих державних адміністрацій

Переглядів: 735

1 березня Президент України Петро Порошенко підписав розпорядження № 59/2016-рп «Про вивчення у 2016 році діяльності місцевих державних адміністрацій». Згідно документа адміністрація Президента має перевірити як районні та обласні адміністрації п`яти областей України (зокрема і Полтавської) виконують доручення та акти гаранта Конституції. Про це повідомила прес-служба Президента.

В розпорядженні говориться:

«1. Визнати за доцільне проведення у 2016 році у Миколаївській, Одеській, Полтавській, Херсонській, Чернігівській обласних державних адміністраціях, районних державних адміністраціях Миколаївської, Одеської, Полтавської, Херсонської, Чернігівської областей поглибленого вивчення їх діяльності щодо забезпечення виконання на відповідній території актів і доручень Президента України, взаємодії з територіальними органами центральних органів виконавчої влади стосовно виконання завдань, визначених актами і дорученнями Президента України.

2. Главі Адміністрації Президента України забезпечити проведення у 2016 році поглибленого вивчення, зазначеного у пункті 1 цього Розпорядження».

За мат.інтернет видань

« повернутися до списку новин