Оржицька районна рада

Чутівка святкувала день села

Переглядів: 703

За традицією цими днями відбулося святкування дня села Чутівка. Це село на мальовничій Оржиччині має давню історію,  славне минуле і не просте сьогодення.

Організатори, гості та учасники свята створили чудову атмосферу, яка нагадувала довгоочікувану зустріч великої дружньої родини.

В цей день згадали про історію села, вшанували місцевих найстарших та наймолодшиОржиця, Чутівка, день села, фестиваль борщух жителів, молоді пари, що побралися  та тих, хто прожили в любові та злагоді більш, ніж 50 років.

Оржиця, Чутівка,день селаОдносельців привітав і подякував за працю в ім’я розквіту рідного села і держави сільський голова Мирослав Боговик.

Теплими і щирими були слова вітання голови Оржицької районної ради Володимира Козини та регіонального директора ТОВ «Баришівська зернова компанія Володимира Бабенка, який також вручив громаді сертифікати на поточний ремонт доріг та сільської амбулаторії на загальну вартість 75 тис.грн.

З цікавістю учасники свята переглянули виступ соліста національного академічного ансамблю пісні й танцю Національної гвардії України Олексія Похвали.

А потім був сільський фестиваль чутівського борщу. Свою майстерність у приготуванні цієї національної  та інших страв  показали господині дев’яти кутків села. Їхнє частування припало до душі односельцям та гостям.

Багато шанувальників зібрала футбольна зустріч між командами «Сула» (Чутівка) – «Чайка» (Вишневе). Завершилося святкування молодіжною дискотекою.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин