Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Лазірківська зональна бібліотека зайняла друге місце в обласному дитячому конкурсі електронних презентацій "Герой нашого часу"

Переглядів: 470

Оржиччина, Полтавщина, лазірки, бібліотека, читачі, конкурсКонкурс проводився з метою активізації та покращення змісту і якості роботи бібліотек області з патріотичного виховання, популяризації сучасного героїзму, активної громадської позиції.

У конкурсі брали участь користувачі - діти сільських бібліотек, районних та міських. Конкурс проводився протягом березня - вересня 2016 року. Вимоги конкурсу: - включати довільну текстову інформацію, відео- та звукові об'єкти, анімацію тощо про конкретну людину, яку, на думку автора, можна вважати героєм нашого часу; - виконані українською мовою; - записані на дисках СD або DVD у форматі: pps, ppt для Power Point, Prezi. com; - об'ємом до 20 слайдів та тривалістю - до 5 хвилин.

Перший тур районний, проводився з 10 березня по 10 вересня, в ньому взяли участь користувачі Чутівської , Круподеринської, Воронинцівської сільських бібліотек та Лазірківської зональної бібліотеки. У районному конкурсі переможцем стала Лазірківська зональна бібліотека.

Другий тур обласний, проводився з 15 по 25 вересня. Друге місце в обласному турі зайняла Лазірківська зональна бібліотека з презентацією «Живе герой у нашому селі». Переможців нагороджено дипломами та подарунками. Переглянути презентацію можна на сайті обласної бібліотеки для дітей ім. П.Мирного.

« повернутися до списку новин