Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Створили реєстраційну службу, внесли зміни до бюджету, скоригували програми, прийняли низку звернень

Переглядів: 453

6 квітня ц.р. під головуванням голови районної ради Володимира Козини відбулася сьома сесія Оржицької районної ради сьомого скликання, яка розглянула понад  20 питань порядку денного.

Оржиця, районна рада, сесія, депутати

Оржиця, районна рада, сесія, депутати

Оржиця, районна рада, сесія, депутатиДепутати прийняли рішення про створення комунального підприємства «Реєстраційна служба»Оржиця, районна рада, сесія, депутати для здійснення господарської діяльності по задоволенню потреб фізичних та юридичних осіб в послугах, пов`язаних з наданням консультацій, підготовкою, оформленням документів, проведенням державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень (реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців), а також затвердили районні Програми підтримки та розвитку цього підприємства, профілактики правопорушень, розвитку культури на 2016-2020 роки, внесли зміни до Програм економічного і соціального розвитку Оржицького району, розвитку місцевого самоврядування, мобілізаційної підготовки, інформатизації, соціального захисту і соціального забезпечення населення, забезпечення транспортними засобами Оржицької центральної районної лікарні та КЗ „Оржицький центр первинної медико-санітарної допомоги”.

Оржиця, районна рада, сесія, депутати

Була заслухана інформація про виконання Районної програми кадрового забезпечення лікарями закладів охорони здоров’я району на 2013 – 2021 роки, та внесено зміни до рішення „Про районний бюджет на 2016 рік”, затвердженно технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельних ділянок сільськогосподарського призначення, наданих в оренду для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, дали дозвіл на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки.

Оржиця, районна рада, сесія, депутатиРеагуючи на ініціативи територіальних громад та пропозиції депутатів районна рада прийнялаОржиця, районна рада, сесія, депутати Звернення до Полтавської обласної державної адміністрації, Служби автомобільних доріг в Полтавській області щодо необхідності ремонту дороги державного значення, яка проходить через смт Оржиця, до Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації, щодо недопущення скорочення стаціонарних лікарняних ліжок, до Кабінету Міністрів України, народного депутата України Іщейкіна К.Є. щодо фінансування будівництва водорегулюючої споруди на р. Сула в районі с. Тарасівка, до Президента, Кабінету Міністрів України, Полтавської обласної державної адміністрації стосовно необґрунтованого тиску на голову районної державної адміністрації з метою його звільнення та ігнорування думки територіальної громади.

Районна рада також підтримала депутатські запити депутатів районної ради Лаврися Є.В., Бондаря Л.В. щодо  необхідності Оржиця, районна рада, сесія, депутативідновлення автобусного маршруту Оржиця – Гребінка та  обмеження руху великовагового та великогабаритного автотранспорту по окремих вулицях села Куйбишеве.

Оржиця, районна рада, сесія, депутатиВ обговоренні внесених на розгляд сесії питань активну участь взяли  голова районної державної адміністрації Віктор Симоненко, депутат обласної ради Валентин Несен, депутати районної ради Микола Чепа, Григорій Проценко, Анатолій Литвиненко, Володимир Бас, Володимир Карлов, Леонід Бондар, Максим Холоша.

В «різному» депутат районної ради Юрій Мотрич порушив питання роботи насіннєвого заводу в с.Лазірки, який не має дозволу на викиди забруднюючих речовин та необхідності зупинення його незаконної діяльності.

У роботі сесії взяли участь, сільські, селищні голови, керівники управлінь і відділів райдержадміністрації, підприємств, установ, організацій, сільськогосподарських товариств (підприємств), профспілкових органів, громадських організацій, політичних партій, відповідальні за підготовку питань, що вносилися на розгляд сесії, представники засобів масової інформації.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин