Оржицька районна рада

Діти - наше майбутнє!

Переглядів: 424

Сьогодні святкову програму підготували вихователі та вихованці Оржицького дитячого навчального закладу «Дзвіночок». Вони продемонстрували чудові музичні  та танцювальні номери і порадували своїми творчими успіхами глядачів.

Приємно, що батьки дітей взяли активну участь у святковій програмі, відчувалося, що дитсадок – це єдина велика родина, що складається з діток, їх батьків та вихователів. Атмосфера в залі панувала дружня та тепла. До присутніх звернулася завідувач закладу Наталія Кошова. Вона привітала всіх з Міжнародним днем захисту дітей, побажала діткам веселих канікул, здоров’я, здійснення найзаповітніших мрій, батькам – натхнення, розуміння та терпіння у вихованні дітей, вихователям – подальших успіхів у роботі та розвитку творчого потенціалу. Також вона повідомила, що в нинішньому році випускниками ДНЗ «Дзвіночок»  стали 39 діток, які восени стануть школярами. Наталія Петрівна подякувала за наполегливу роботу працівникам закладу та за співпрацю батькам вихованців.

Подібні заходи до Міжнародного дня захисту дітей пройшли і в інших шкільних та дошкільних закладах району. Попереду у діток літо, сповнене пригод, нових вражень та сподівань. Побажаємо їм щасливого захищеного дитинства та миру в Україні та усьому світі.

До вашої уваги світлини зі свята.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин