Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Привітання голови районної ради з нагоди Дня молоді

Переглядів: 253

Молодість – чудовий період у житті кожної людини, час надій, відкриттів, грандіозних планів.

У 2015 році Всесвітня організація охорони здоров’я офіційно змінила  вікову класифікацію і визначила вік  від 25 до 44 років періодом, що відповідає молодості  людини.

Цей час вважається найбільш продуктивним етапом  життя для  досягнення результатів у професійній діяльності, реалізації творчого потенціалу, здійснення звершень і відкриттів. Це неповторна та відповідальна пора, коли людина вступає у самостійне життя, ухвалює свої перші власні рішення. А ще - це безцінний дар природи, який треба приймати з вдячністю і намагатися використати всі його переваги.

Шановні наші хлопці та дівчата!

Гордіться собою, плідно використовуйте кожну вільну хвилинку, шануйте себе й інших! Будьте індивідуальними та креативними. На  перше місце завжди ставте духовні цінності, культуру та мораль. Адже ці речі є вічними і саме вони мають лежати в основі побудови демократичного суспільства.

Всі ми знаємо, що Україна зараз переживає непрості часи. Існує багато поглядів на майбутнє нашої держави, на її перспективи і шляхи розвитку, але головне, що ми усвідомлюємо, це те, що майбутнє України залежить від молоді. Від того, наскільки ви усвідомлюєте, яку країну ви хочете будувати і що ви готові зробити, щоб побудувати саме таку країну.

Тож від щирого серця бажаю вам творчої енергії, незалежних думок та правильних рішень. Будьте активними, будуйте грандіозні плани, здобувайте знання, наполегливо працюйте над собою для власного становлення та розбудови неньки - України! У вас, представників молодого покоління, є все для того, щоб бути щасливими: свобода, відкритий світ, альтернатива вибору, надзвичайні можливості. Пам’ятайте, що вже сьогодні кожна ваша маленька перемога стає запорукою життєвого успіху, процвітання рідного краю. Тож хочеться побажати, щоб ви відчували себе потрібними рідній землі, її народу, щоб могли реалізувати свій потенціал, задуми та здійснити найзаповітніші мрії!

З Днем молоді вас, шановні земляки!

Знайте: молодість – не вік, молодість – це стан душі. Головне – це не втрачати оптимізму, займатися улюбленою справою, радіти життю та прагнути до постійного розвитку. Щастя вам та віри у власні сили.

           З повагою
           Голова районної ради                           Володимир Козина

« повернутися до списку новин