Оржицька районна рада

Підбито підсумки Бюджету участі Полтавської області 2019

Переглядів: 693

Бюджет участі – це інструмент взаємодії органів місцевого самоврядування з громадськістю, спрямований на залучення жителів області до активної участі в сферах економічного, соціального, гуманітарного та культурного розвитку громад. Головна ціль Бюджету участі – дати відчути мешканцям громади, що саме вони творці своєї реальності і їм під силу змінити свою вулицю, селище або село.

Залишилися  позаду голосування та підрахунки голосів. Учора під головуванням голови обласної ради Олександра Біленького відбулося засідання робочої групи з реалізації обласної програми «Бюджет участі Полтавської області на 2017-2020 роки», на якому були підбиті підсумки голосувань.

За інформацією відділу інвестиційної діяльності та проєктного менеджменту виконавчого апарату обласної ради, у 2019 році жителі області подали 205 проєктів, з яких 200 відповідали вимогам та були допущені до голосування. За ці проєкти під час онлайн- та офлайн-голосування, було віддано майже 330 тис. голосів. За результатами голосування, перемогу здобув 71 проєкт із 17 районів області. Отже, близько шести мільйонів гривень із обласного бюджету та стільки ж із місцевих бюджетів буде спрямовано на втілення цих громадських ініціатив.

Вже декілька років поспіль у обласній програмі успішно беруть участь ініціативні громадяни Оржицького району, які прагнуть зробити щось вагоме для власного краю.

Цього року від Оржиччини подано п’ять проєктів, спрямованих на розвиток територій громад. Нагадаємо про них.

1. "Здоров'я громади – запорука розвитку села", с. Черевки, Оржицький район

Категорія: Спорт та туризм

Ініціатор: Соколовський Микола Олександрович

2. Облаштування зони відпочинку в селі Новий Іржавець Оржицького району

Категорія: Навколишнє середовище

Ініціатор: Командиренко Вікторія Василівна

3. "Кіно просто неба", с. Маяківка, Оржицький район

Категорія: Культура та освіта

Ініціатор: Лалич Маргарита Володимирівна

4. «Казкове дитинство – щасливе майбутнє», с. Тарасівка, Оржицький район

Категорія: Спорт та туризм

Ініціатор: Федоренко Наталія Володимирівна

5. "Мотузковий парк пригод", смт Оржиця

Категорія: Спорт та туризм

Ініціатор: Ковтун Наталія Олександрівна

Три проєкти з п’яти стали переможцями. Це ініціативи громадян з Оржицької селищної ради (с. Маяківка), Плехівської (с. Тарасівка) та Черевківської сільських рад. Вітаємо переможців. Проекти-переможці у наступному році будуть втілені в життя. І все це завдяки небайдужим жителям цих населених пунктів, які хочуть працювати на благо громади, сільським, селищним головам, які підтримали земляків у їх починаннях, а також мешканцям району, які скористалися своїм правом голосу та взяли участь у голосуванні.

Дякуємо всім, хто зробив внесок у розвиток району. Завдяки вам  залучено додаткові кошти на облаштування територій та урізноманітнення дозвілля мешканців Оржиччини.

Запрошуємо і далі бути ініціативними, реалізувати свої ідеї через громадський бюджет та підтримувати ідеї ваших співвітчизників.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин