Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини

Переглядів: 383

Шановні жителі Оржиччини!

8 та 9 травня ми відзначаємо День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні! У ці дні ми віддаємо шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював нашу свободу, хто захищав рідну українську землю від нацизму.

За перемогу наш народ заплатив неймовірно високу ціну – мільйони загиблих, поранених та ненароджених.

Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам'яттю полеглих у Другій світовій війні та віддаємо шану її ветеранам, що нині серед нас. Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами залишаються  священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудовував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості й терпіння, щирої віри у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Дорогі наші ветерани!

З почуттям глибокої поваги дякую вам за героїзм, мужність, витримку, які ви проявили у тяжкі роки війни, захищаючи Батьківщину.

Пройшовши крізь спалахи вогняних років, ви зуміли зберегти чистоту душі та помислів.

Добра вам, здоров’я, бадьорості, уваги та любові рідних людей, мирного неба над головою!

На превеликий жаль, День пам’яті та примирення і День Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні ми зустрічаємо зі зброєю в руках. Ми знову відстоюємо наше невід’ємне право жити вільно на рідній землі. Пам’ять про подвиг ветеранів додає нам сил та наснаги у нинішній боротьбі за свободу, незалежність та суверенітет України. У ці складні часи ми як ніколи маємо згуртуватися навколо високої мети – жити в незалежній, єдиній, квітучій Україні. І хай незламний дух Великої Перемоги надає нам сил і наснаги!

                                     Голова районної ради                             Володимир Козина

« повернутися до списку новин