Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

У районі вирішується питання автобусного сполучення

Переглядів: 324

Ще одна робоча зустріч по відновленню автобусного сполучення у районі відбулася сьогодні у кабінеті голови районної ради Володимира Козини за участю виконувача ообовязків голови райдержадміністрації Мирослава Боговика, керівників та спеціалістів структурних підрозділів виконавчої влади району Олега Бабенка, Олександра Михайленка, Олександра Орловського, начальника КП «Оржиця-водоканал» Володимира Закорецького, голів Лукімської, Селецької, Онішківської, Зарізької, Староіржавецької сільських рад.

Саме про надання послуг з  автобусних перевезень жителям цих сільських рад йшла мова на засіданні. Присутні обговорили всі нюанси курсування автобусів, узгодили маршрути, обумовили фінансові зобов’язання щодо підтримки надавача послуг, обсудили технічні питання транспортних засобів та виробили спільне бачення щодо забезпечення перевезень пасажирів у напрямках зазначених сільських рад.

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, інфраструктури, житлово-комунального господарства та будівництва райдержадміністрації Олександр Михайленко зазначив, що для підтримки належного функціонування АТП необхідно виділити кошти, ухваливши на сесіях сільських  рад відповідні програми соціально-економічного та культурного  розвитку місцевостей з обсягом субвенції районному бюджету для фінансової підтримки КП «Оржиця-водоканал».

Начальник фінансового управління райдержадміністрації Олег Бабенко зазначив, що окрім згаданої програми потрібно подумати про відшкодування витрат за безкоштовне перевезення пільгових категорій населення.

Володимир Закорецький – керівник КП «Оржиця-водоканал», охарактеризував технічні проблеми наявних транспортних засобів, кадрове забезпечення підприємства водіями, запропонував для узгодження з присутніми розклад руху автобусів. Підприємство планує запустити вранішні  рейси, які охоплять пасажирський потік у напрямку райцентру із сіл Онішки, Чайківщина, Заріг та Лукімя і Селецька, а також рейси у зворотному напрямку.

Виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик зазначив, що після того, як у заданих  напрямах почнуть курсувати автобуси  можна буде визначити потребу у частоті цих перевезень. Але забезпечити район транспортним сполученням вкрай необхідно. Це питання  постійно стоїть на контролі у керівництва району та керівників відповідних  структурних підрозділів.

Нагадаємо, що днями  подібна зустріч по забезпеченню автобусних маршрутів по Лазірківській, Вишневій, Черевківській, Воронинцівській сільських та Новооржицькій селищній радах відбулася з очільниками цих громад. Головне завдання – це максимально забезпечити потреби населення якісними послугами у сфері пасажирських перевезень.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин