Оржицька районна рада

Координаційна рада з питань місцевого самоврядування при голові районної ради

Переглядів: 367

Учора відбулося спільне засідання Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові районної ради за участю керівництва райдержадміністрації.  На нараді були присутні керівники закладів культури, освіти, медицини, інших бюджетних установ. Було розглянуто питання  готовності об’єктів житлово-комунального господарства та бюджетної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Про підготовку об’єктів до опалювального сезону доповідали  начальник Оржицької дільниці ВАТ «Лубнигаз» Григорій Рибачов, начальник відділу освіти райдержадміністрації Наталія Стасенко, головний лікар комунального підприємства «Оржицький центр медико-санітарної допомоги» Григорій Ворона, начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Віктор Рябець та інші.

Підбиваючи підсумки голова районної ради  Володимир Козина та виконувач обов’язків голови райдержадміністрації Мирослав Боговик наголосили на необхідності раціонального використання природних ресурсів з врахуванням погодних умов, режиму праці, наявних коштів. Втім було зазначено, що економія повинна бути розумною, тобто не на шкоду людям, які працюють чи перебувають у цих закладах. Також керівники району висловили вдячність сільським, селищним головам за утримання місцевих об’єктів соціальної інфраструктури в належному стані.

Далі про участь громад у обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад та Бюджеті участі Полтавської області у 2018 році інформував головний спеціаліст з питань реалізації програм місцевого самоврядування відділу з управління майном, що належить до спільної власності територіальних громад району (комунальної власності) Іван Несміян. Він наголосив очільникам громад про можливість залучення коштів обласного бюджету через участь у обласному конкурсі розвитку територіальних громад та закликав підтримати проекти  громадських ініціатив Оржиччини в рамках Бюджету участі Полтавської області.

Також на нараді були розглянуті питання проведення аудиту земель сільськогосподарського призначення, заготівлі у населення овочів для центральної районної лікарні. Було оголошено про збір сільськогосподарської продукції для захисників, що беруть участь в ООС.

Зі зверненням про перегляд ставок податку на землі лісогосподарського призначення до сільських, селищних голів звернувся директор ДП «Лубенський лісгосп» Володимир Тихович.

Наприкінці засідання було обговорено питання проведення районних спортивних змагань серед осіб з інвалідністю. За підтримкою у організації такого заходу до очільників громад звернулася голова ГО «Оржицьке районне об’єднання осіб з інвалідністю» Валентина Харченко-Несмашна. Було вирішено провести підготовчі роботи, затвердити Положення про змагання, визначитися з видами спорту та організувати захід  до кінця жовтня поточного року.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин