Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради Володимира Козини з Новим роком та Різдвом Христовим

Переглядів: 505

Шановні краяни!

Ось і завершується 2017 рік. Ми знову перегортаємо  ще одну сторінку нашого життя, нашої історії. Дозвольте мені особисто та від імені депутатського корпусу Оржицької районної ради VIІ скликання привітати вас із прийдешнім 2018 Новим роком та світлим святом Різдва Христового!

Нехай наступний рік додасть усім нам сил, принесе мир, нові сподівання та втілення заповітного. Хай множаться сімейним щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі.

Нехай чарівність новорічної ночі, тайна коляди та божественні миттєвості Різдва дарують вам натхнення на добрі справи, здійснення усіх задумів та сподівань, професійні досягнення та творчі здобутки.

Вірю, що 2018 рік стане роком стабілізації суспільно-політичного життя, економічного та соціально-культурного розвитку району та держави в цілому. Для досягнення цієї мети лише злагоджені дії депутатського корпусу районної ради у співпраці з районною державною адміністрацією та сільськими радами дадуть змогу покращити наповнення районного та місцевих бюджетів, забезпечити працюючим належну і своєчасну оплату праці, пенсіонерам – захищену старість, а нашим дітям – щасливе майбутнє. Тож нехай у ці святкові дні Різдвяна зоря об'єднає усіх нас вірою в самих себе і в Україну, спільною справою, вагомими досягненнями, благословляючи наші помисли і діла, зміцнюючи нашу мудрість, силу і віру.

Веселих свят! Щастя, тепла, любові, сімейного затишку, успіхів та натхнення.

Голова районної ради                   В.І. Козина

« повернутися до списку новин