Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Працюємо для людей

Переглядів: 1453

З 1 вересня 2016 року по всій Україні у кожному районному центрі створилися бюро правової допомоги.

Цими днями Оржицьке бюро правової допомоги Лубенського місцевого центру святкує річницю роботи. За короткий період існування ми  довели, що необхідні суспільству, а в громадян з’явилася можливість безкоштовно відстоювати свої права.

Завдяки функціонуванню бюро жителі Оржицького району мають можливість отримати належну, якісну правову допомогу, що гарантована Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

За період роботи до бюро зверталися жителі з усіх куточків Оржицького району, що свідчить про зацікавленість громадян у функціонуванні такої структури. Зокрема, за рік працівниками бюро було прийнято понад 2945 звернень  з різних питань, що стосувалися земельного, спадкового, житлового, трудового, цивільного, сімейного, адміністративного права, соціального забезпечення та інших правових проблем. З них – 2840 отримали первинну правову допомогу (правову інформацію та консультації, витяги з законодавства, роз’яснення з правових питань). Решта 105 осіб отримали вторинну правову допомогу – адвоката або іншого фахівця в галузі права, який безоплатно (за рахунок державного бюджету) забезпечив складання процесуальних документів або представництво інтересів в судах різних інстанцій.

Чимало громадян сільських рад району  одержали консультації фахівців під час виїзних прийомів мобільних та дистанційних точок доступу до правової допомоги, а також в телефонному режимі.

Крім цього бюро займалося правопросвітницькою діяльністю, що полягала у регулярному проведенні інформаційних заходів з правових питань, які є актуальними для громадян. Зокрема, працівники брали участь у семінарах в Оржицькій районній філії Полтавського обласного центру зайнятості, проводили  уроки правознавства, брали участь у виховних годинах у школах, зустрічалися із педагогічними та іншими колективами району, де активно поширювали правову інформацію.

Ми маємо плани на перспективу, в яких і надалі будемо працювати над якістю та розширенням послуг, допомагатимемо захищати інтереси та відстоювати свої права мешканцям нашого району.

Якщо Ви, або Ваші знайомі зіткнулися з правовими проблемами, просимо звертатися за безоплатною правовою допомогою до відділу «Оржицьке бюро правової допомоги» за адресою: смт Оржиця, вул. Центральна, 22.

Графік роботи: понеділок - п’ятниця з 8.00 до 17.00 год.

Всеукраїнська гаряча телефонна лінія – 0-800-213-103 (цілодобово та безкоштовно з мобільних та стаціонарних телефонів в межах України).

Оржицьке бюро правової допомоги

« повернутися до списку новин