Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Тренінг для працівників органів місцевого самоврядування (оновлено)

Переглядів: 562

14-15 квітня керівники районних рад ряду районів Полтавщини (Володимир Козина – Оржиця, Валерій Зінченко – Гребінка, Геннадій Супрун – Нові Санжари, Віра Мартюк – Хорол, Лубни – Григорій Угляниця та заступник голови Решетилівської районної ради Віктор Бережний) взяли участь у тренінгу для представників органів місцевого самоврядування в м. Києві.

Тренінг проводився з метою підвищення професійного рівня посадових осіб районних та обласних рад.   В його проведенні взяли участь представники Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської та Чернігівської областей.

Організатором тренінгу була  Українська асоціація районних та обласних рад разом з міжнародними партнерами.

Оржиця, райрада, місцеве самоврядукання, тренінг, Київ

Оржиця, райрада, місцеве самоврядукання, тренінг, Київ

Оржиця, райрада, місцеве самоврядукання, тренінг, Київ

Оржиця, райрада, місцеве самоврядукання, тренінг, Київ

Оржиця, райрада, місцеве самоврядукання, тренінг, Київ

Учасники тренінгу розглянули проблеми: сучасні трансформації у розвитку: тенденції та перспективи, бюджетної децентралізації, міжбюджетних відносин, бюджетної підтримки регіонального та місцевого розвитку, пошуку, підготовки та результативної подачі заявок на участь у програмах міжнародної технічної допомоги, механізми підготовки та розробки інфраструктурних проектів (водопостачання та водовідведення), особливостей формування та управління бюджетною інфраструктурою (об’єктів) спільної власності територіальних громад в умовах формування спроможних територіальних громад, посилення спроможності та відповідальності органів місцевого самоврядування в умовах децентралізації повноважень, та провели ряд ділових ігор.

В роботі тренінгу взяли участь: В’ячеслав Негода - Перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства, провідні експерти Української асоціації районних і обласних рад, Всеукраїнської асоціації місцевого самоврядування, науковці інститутів управління, розвитку територій та PR-консультанти.

В’ячеслав Негода розповів про нові ініціативи, що втілює Мінрегіон. Зокрема зазначив, що Євросоюзом виділено близько 96 млн. євро на створення структур по типу ЦНАПів, які б надавали не тільки адміністративні, але і послуги, що у віданні місцевого самоврядування та наголосив, що треба розуміти — децентралізаія це ширші повноваження, але і додаткова відповідальність.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин