Оржицька районна рада

Депутат спілкувався з виборцями

Переглядів: 696

10 березня ц.р. з робочим візитом на Оржиччині побував народний депутат, голова підкомітету з питань бюджетної політики та удосконалення положень Бюджетного кодексу України Комітету Верховної Ради України з питань бюджету Костянтин Іщейкін.

На особистий прийом до  депутата в приймальні районної ради зібралося чимало громадян, які піднімали питання як загальнорайонного, так і особистого характеру. Особливо гостро стояли питання ремонту доріг, необхідності будівництва водорегулюючих споруд на річках для збільшення їх водності, благоустрою шкіл, медичних закладів, клубів, проблем з видачею належних орендодавцям документів на орендовані земельні ділянки, надання матеріальної допомоги на лікування тощо.

Оржиця, райрада, народний депутат,Іщейкін, виборці

За наслідками особистого прийому громадян депутатом дані відповідні доручення помічникам щодо підготовки звернень і запитів до органів влади та їх посадових осіб з проблем порушених виборцями.
Депутат також звернув увагу на необхідність залучення державних коштів для потреб району через прийняття відповідних програм та участі громад у різних  проектах. Також зупинився на вже досягнутому за минулий 2015 рік.
Після особистого прийому Костянтин Іщейкін разом з керівниками району головою районної ради Володимиром Козиною та головою райдержадміністрації Віктором Симоненком відвідав низку об’єктів соціально - культурного призначення, які потребують ремонту, реконструкції, поліпшення матеріальної бази. Виконання об’ємів цих робіт за пропозицією районної влади планується здійснити за рахунок коштів державного і обласного бюджетів.
Депутат пообіцяв підготувати свої пропозиції владним структурам при формуванні планів соціально-економічного розвитку регіонів та внесенні змін до Державного бюджету України.

Прес-служба районної ради« повернутися до списку новин