Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржицька ЦРЛ: придбано нову медичну аппаратуру

Переглядів: 524

Оржиця, лікарня, рада, депутати,обладнанняСучасну медицину дуже складно уявити без сучасного медичного обладнання. З початку поточного року структурні підрозділи Оржицької ЦРЛ поступово оновлюються сучасним медичним обладнанням. Цьому сприяє місцева влада і депутати обласної ради та місцевих рад.

Згідно розпорядження голови Обласної державної адміністрації №400 від 30.06.2017 року «Про розподіл коштів Фонду розвитку території області», за сприяння депутатів обласної ради Горба М.М., Несена В.В., Яненка А.І., Василенко М.М., було затверджено перелік об’єктів та заходів, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Фонду розвитку території області, зокрема в Оржицькому районі. Всього на Оржицьку ЦРЛ виділено 636000 грн.

За частину суми  у розмірі 246000 грн. було закуплено медичне обладнання: стіл операційний і стерилізатор повітряний, і на даний час введено їх в експлуатацію.

 

 

Крім того планується придбання також автотранспорту та комп’ютерної техніки.

Адміністрація Оржицької ЦРЛ висловлює щиру подяку депутатам обласної ради Горбу М.М., Несену В.В., Яненко А.І., Василенко М.М., які не байдужі до проблем медицини у районі і допомогли вирішити питання по придбанню сучасного медичного обладнання з метою покращення якості надання медичної допомоги.

Прес-повідомлення Оржицької ЦРЛ

« повернутися до списку новин