Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Вітання голови районної ради

Переглядів: 263

Дорогі земляки!  

Вітаю вас з Днем Соборності України!

Століття тому з Софійського майдану у Києві полинув у вічність знак – самостійній   соборній Українській Державі бути навіки!

Усвідомлений, виборений, вистражданий століттями нашим народом потяг до державної єдності вже нікому не здолати, бо в ньому наша сила, наша любов до рідної землі і віра у світле майбутнє України .

Здатність згуртовуватися, самоорганізовуватися, йти на самопожертву задля волі та свободи України – це наша наймогутніша зброя, яка зупиняє ворогів, викликає повагу у друзів, пошану у світового товариства.

Сьогодні, як ніколи, ми відчуваємо потребу у єднанні і живемо єдиним прагненням – відстояти право жити у незалежній європейській державі – Україні, де цінують людську гідність, демократичні права і свободи.

У День Соборності України схилимо голови і вшануємо мужніх лицарів Київської Русі, запорізьких козаків, українців, які   гинули у сталінських гулагах, усіх вояків, що віками боронили українську землю від нечесті та неправди.

Вшануємо пам’ять Героїв Небесної Сотні, наших бійців, добровольців, волонтерів, які загинули у боротьбі за мир, незалежність та територіальну цілісність держави, простягнемо руку допомоги їх рідним та близьким, підтримаємо Українську армію.

Пам’ятаймо, що битва ще не завершена, Українська держава у небезпеці і наш обов’язок – мужньо боронити її перед зовнішнім ворогом, спільними зусиллями з прогресивним світом зупинити небезпеку третьої світової війни, протистояти спробам дестабілізувати внутрішню ситуацію, посіяти у народу зневіру.

Україна єдина, ми переможемо та здобудемо мир, бо за нами правда.

    Слава Україні та її народу! Слава Героям!

                     Голова районної ради                     Володимир  Козина

« повернутися до списку новин