Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Три абсолютно нові та амбітні проекти планує реалізувати Полтавська обласна рада у 2019 році!

Переглядів: 281

#Екологічні_ініціативи

Починаємо саме з виховання екокультури та екоосвіти наших громадян. Це своєрідний «кодекс поведінки», що має стати основою повсякденного життя і дітей, і дорослих.

Від виховання свідомого ставлення до збереження довкілля залежить наше майбутнє.

Тому починаємо проект «Екологічні ініціативи» з обласного конкурсу громадських екологічних ініціатив.

Метою Конкурсу екологічних громадських ініціатив є підвищення рівня екологічної поінформованості населення Полтавської області в сфері екології, виховання розумного та дбайливого ставлення до охорони довкілля, формування екологічного мислення громадян у сфері охорони навколишнього середовища.

Це можуть бути різні проекти: шкільні змагання по збору макулатури та висадки зелених насаджень, збір та здача вторсировини, створення ландшафтних композицій, розробка та впорядкування екологічних стежин, різні культурно-масові заходи на екологічну тему.

Полтавська обласна влада надаватиме мікрогранти (орієнтовано по 20-30 тис. грн) на реалізацію екологічних ініціатив громад Полтавщини.

#Нове_шкільне_харчування

I Cult Food

Ідея: впровадження соціального Проекту «Нове шкільне харчування» I Cult Food» на території Полтавської області.

Ініціатори: Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування у співпраці з Полтавською обласною радою, командою Проекту Євгена Клопотенка.

Мета: популяризація «Збірника рецептур страв для харчування дітей шкільного віку в організованих освітніх та оздоровчих закладах», збільшення кількості дітей, що харчуються у шкільних їдальнях та покращення якості харчування в навчальних та оздоровчих закладах України.

#Шкільний_громадський_бюджет

Ідея: організація та проведення тренінгів (воркшопи, обговорення) з підготовки цікавих проектних ідей на  #Бюджет_участі_Полтавської області для дітей середнього та старшого шкільного віку в загальноосвітніх навчальних закладах Полтавської області.

Початок реалізації: вересень – жовтень 2019 року.

Мета: залучити дітей середнього та старшого шкільного віку до громадського життя школи, громади в усіх його сферах; формувати активну життєву позицію, адже виховання громадянської позиції – це складний та довготривалий процес.

«Дитячі ідеї – дорослі рішення!»

« повернутися до списку новин