Оржицька районна рада

День Соборності та Свободи України

Переглядів: 388

22 січня ми відзначаємо День соборності України і вшановуємо одну з визначальних подій в історії нашої держави – 98-му річницю проголошення Акту Соборності українських земель. Цей день для кожного з нас є символом єдності України і прагнення суспільства до свободи. Адже до цієї історичної події нація прагнула та пройшла складних шість століть.

З плином десятиліть ідея, закладена в Акті, поступово втілювалася в життя.

Сьогодні ідея соборності українських земель як ніколи актуальна. Ми маємо нагоду продемонструвати нашу справжню любов до рідної країни, ставши на її захист.

Нині, як і колись у наших дідів-прадідів, у нас з вами сьогодні єдиний шлях, щоб зберегти рідну Україну, – відкинути власні амбіції, протиріччя і об’єднатися навколо найголовнішого – соборної, вільної і незалежної України. Адже ми сильні, коли ми єдині, коли маємо спільну мету і разом до неї йдемо.

Бажаю нам усім витривалості, сили духу, віри у власні сили! Нехай над нашими головами врешті буде мирне небо, а Україна переможе!

Зі святом! З Днем Соборності, Днем Єдності нашого народу!

                     Голова районної ради                                                                                  В.І. Козина« повернутися до списку новин