Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Центр зайнятості та освітяни проводять профорієнтаційну роботу

Переглядів: 602

Саме на юнацькі роки випадає найбільш відповідальний момент в житті молоді - це вибір професійного шляху, який має кардинальне значення для всього подальшого життя.

Причому цей вибір необхідно зробити ще у період навчання в школі. Тому своє майбутнє юнаки та дівчата повинні визначити ще задовго до останнього шкільного дзвоника, а тут замало порад батьків, вчителів, друзів, необхідна допомога кваліфікованих спеціалістів, повідомляє відділ освіти РДА.

Щоб допомогти молоді зорієнтуватися у світі професій, надати їм корисні поради, ознайомити школярів з особливостями сучасного ринку праці, спеціалісти Оржицького районної філії Полтавського обласного центру зайнятості було організували проведення ярмарку професій на базі Вишнівської загальноосвітньої школи. В заході взяли участь учні Вишнівської та Новооржицької ЗОШ.

Від представників учбових закладів області, що брали участь у ярмарку професій, були присутні майстри та викладачі навчальних закладів: ПТУ № 46 с.Лазірки, Оржицького району, Хорольський міжрегіональний центр перепідготовки військовослужбовців, Полтавський коледж харчових технологій, Полтавський базовий медичний коледж, Лубенське медичне училище, Полтавський коледж харчових технологій.

Учні мали можливість детально ознайомитись з різноманітними професіями, вивчити потребу в спеціалістах на ринку праці, ознайомитись з навчальними закладами та умовами вступу до них. Навчальні заклади, які брали участь в проведенні ярмарку, надавали інформацію про свою діяльність, умови вступу та розмаїття спеціальностей та професій, за якими навчаються в них. Представники навчальних закладів мали можливість безпосередньо поспілкуватися з учнями, що дало змогу відповісти на всі запитання.

Презентації навчальних закладів були цікаві, змістовні з застосуванням новітніх комп’ютерних технологій. Традиційно Хорольський міжрегіональний центр перепідготовки військовослужбовців свою презентацію прикрашає музичними номерами у виконанні студентів закладу. Цього разу цю приємну традицію підтримали Полтавський базовий медичний коледж та Лубенське медичне училище, які прикрасили свої виступи музичними номерами. Полтавський коледж харчових технологій презентувала наша землячка жителька селища Новооржицьке Мандзюк Дарина, яка є студенткою 3 курсу цього навчального закладу.

За бажанням учасники заходу мали можливість отримати індивідуальні консультації щодо послуг служби зайнятості, в тому числі ознайомитись із переліком професій, за якими можна пройти професійне навчання за направленням центру зайнятості, про робітничі професії, які актуальні на сучасному ринку праці.

« повернутися до списку новин