Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Оржиччина: Обговорили поточні проблеми

Переглядів: 625

Оржиця, районна рада, нарада, сільські голови18 березня ц.р. в залі засідань районної ради відбулася нарада за участі сільських, селищних голів та ряду керівників різних галузей Оржицького району, на якій було обговорено питання координації зусиль, спрямованих на забезпечення виконання норм законодавства в різних сферах діяльності.

Так, директор Національного природного парку «Нижньосульський» Валерій Свіколкін інформував учасників наради про роботу парку та необхідність дотримання норм природоохоронного законодавства на територіях місцевих рад, де розташований парк.

Заступник начальника районного управління юстиції з питань реєстрації Юрій Демченко звернув увагу присутніх на зміни чинного законодавства, що регулюють питання надання адміністративних послуг (реєстрації) та необхідності створення на базі місцевих рад  підрозділів чи комунального підприємства спільної власності територіальних громад району, які забезпечать в подальшому надання населенню цих послуг.Оржиця, районна рада, нарада, сільські голови

Військовий комісар РВК Ігор Масюк зупинився на проблемах ведення військового обліку, підбору кандидатів для служби за контрактом, вступу до військових навчальних закладів, проведення навчальних зборів для загону місцевої оборони.

Завідувач сектору з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськістю та ЗМІ апарату райдержадміністрації Лариса Масенко проінформувала присутніх про хід та проблеми реалізації в районі заходів з декомунізації.

В обговоренні питань порядку денного взяли участь Плехівський, Чутівський, Куйбишевський, Золотухинський сільські голови Сергій Таран, Мирослав Боговик, Валентина Гарбуз, Сергій Несен, Оржицький селищний голова Олена Сидоренко, начальник управління ветмедицини в Оржицькому районі Тетяна Сиса, начальник Оржицького відділення поліції Юрій Лохвицький, голова районної ради УТМР Віталій Клименко, які гоОржиця, районна рада, нарада, сільські головиворили про необхідність установлення меж Національного природного парку в натурі, порядку взаємодії правоохоронних органів, служб парку та місцевих рад в період нересту риби, вирішення питань куди передавати вилучену рибу і знаряддя лову, необхідності створення районного комунального підприємства, яке б займалося питаннями реєстрації  юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань тощо.

Вів нараду та підбив підсумки її роботи заступник голови районної ради Василь Яковенко. Окремі питання, що обговорювались на даній нараді, будуть внесені на розгляд чергових сесій районної, сільських,селищних рад.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин