Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Голова районної ради Володимир Козина взяв участь в роботі спільного засідання постійних комісій обласної ради

Переглядів: 694

Оржиця, Лазірки, спортайданчик, штучне покриття, фінанси14 вересня голова районної ради Володимир Козина взяв участь в роботі спільного засідання постійних комісій обласної ради: з питань бюджету та управління майном; з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Одним з питань, які розглядалися на спільному засіданні комісій було фінансування будівництва спортивних майданчиків із штучним покриттям.

У нинішньому році заплановано збудувати в області вісім таких споруд у м.Заводське Лохвицького району, с.Лазірки Оржицького району, смт.Опішня Зіньківського району, с. Жовтневе Решетилівського району, м. Кременчук, с. Драбинівка Новосанжарського району, с.Яреськи Шишацького району.

Згідно з встановленими умовами, за рахунок місцевих бюджетів та позабюджетних джерел має бути підготовлена основа для штучного покриття, встановлена огорожа та забезпечено освітлення майданчика. На закупівлю штучного покриття майданчиків з обласного бюджету виділено 4 млн. 480 тис. грн.

На сьогодні практично готові до встановлення штучного покриття майданчик м. Заводському, селах Драбинівка та Лазірки. Підготовчі роботи на інших майданчиках знаходяться на стадії завершення.

В ході засідання йшлося про необхідність збільшення витрат на будівництво сучасних спортивних майданчиків зі штучним покриттям, забезпечення участі населення у занятті фізичною культурою і спортом, розв’язання проблемних питань розвитку спортивної інфраструктури, також  про перевірку стану готовності майданчиків депутатами обласної ради – членами постійних комісій обласної ради: з питань бюджету та управління майном; з питань молодіжної політики, спорту та туризму.

Сподіваємося невдовзі спортивна база Лазірок поповниться ще одним спортивним об’єктом.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин