Оржицька районна рада

Оржиця: година пам’яті « Україна – країна нескорених»

Переглядів: 598

Захід проведено в Оржицькій ЦРБ з учнями 10 Б класу опорного закладу «Оржицька ЗОШ ім. І.Франка", класний керівник Віта Несторенко.

Метою заходу було прищеплення любові до Батьківщини, збереження та донесення до учнів об’єктивної інформації про доленосні події в Україні початку XXI ст., розвиток бажання стати гідними громадянами України, повідомляє Оржицька районна бібліотека.

Ірина Маліченко, Анна Рябенко, Амалія Тищенко розповіли однокласникам про події на Майдані 2004 року, який був центром свободи, і революцію 2013 року, яка стала надзвичайно важким іспитом для України, коли українці продемонстрували свою європейськість, гідність, своє прагнення бути вільними.

 

З ряду відео сюжетів перед школярами постали факти чотирирічної давнини, оповиті чорним димом шин, грюканням щитів, морозом, вогнищем згарищ, пострілами, ми побачили, як Майдан проводжав захисників, скануючи «слава Героям», як гірко плакала вся країна, але усі події слугували для нас хорошим уроком патріотизму.

На захід було запрошено учасника АТО Олександра Хоменка, який отримавши повістку, став на захист кордонів держави, проходив службу в героїчній 95 – й бригаді. Після мобілізації був запрошений на службу до Оржицького військкомату. Він скромно розповів про свою службу в зоні АТО. А щодо мужності як складової формули перемоги він повністю згоден з Ліною Костенко: «Мужність не дається на прокат», доповнюючи її слова: «Вона з’являється у воїна від великої любові до Батьківщини».

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять усіх , хто загинув, захищаючи незалежність і свободу України. Так, ми багато втратили, але дещо безцінне ми знайшли для себе.« повернутися до списку новин