Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Відповідь на депутатське звернення

Переглядів: 1359

На засіданні п’ятнадцятої сесії районної ради сьомого скликання, яка відбулася 14 квітня ц.р., депутат районної ради Григорій Проценко ініціював питання щодо  необхідності створення  відповідних  умов  для  надання спеціалістами Оржицької центральної районної  лікарні медичних  послуг жителям Оржицького району.

Звернення для розгляду було надіслано  керівництву Оржицької районної центральної лікарні. Суть даного питання в наступному: забір крові для проведення лабораторних аналізів (вівторок, п’ятниця) відбувається  в тісному приміщенні лише двома спеціалістами Оржицької центральної районної лікарні. Через це накопичуються десятки людей – мами з маленькими дітьми, учні шкіл району, пенсіонери, працюючі, які проходять відповідні профілактичні огляди, призовники до лав Збройних сил України та інші жителі району. Виникає необхідність певним чином врегулювати ситуацію та зменшити соціальну напругу серед пацієнтів та медичного персоналу. Доводимо до відома депутатів та мешканців району відповідь на депутатське звернення:

Наказ МОЗ № 629 від 24.07.2013 року "Про затвердження Методичних рекомендацій щодо організації лабораторних та інших досліджень за направленням лікарів, які надають первинну медичну допомогу".

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин