Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

НАЗК про зміни в е-декларуванні

Переглядів: 262

НАЗК нагадує, що з 01.01.2020 суб’єкт декларування при заповненні декларації зобов’язаний буде вказувати відомості про:

свій унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі (УНЗР);

номери записів в УНЗР членів сім’ї (зміни до ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції» від 14.10.2014 № 1700-VII (далі — Закон № 1700), які набули чинності 18.10.2019).

НАЗК готує пропозиції щодо приведення підзаконних нормативно-правових актів у відповідність до нових положень Закону № 1700. Зокрема, Форма декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, міститиме окреме поле для зазначення УНЗР суб’єкта декларування (розділ 2.1 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації) та членів його сім’ї (розділ 2.2 «ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЧЛЕНІВ СІМ’Ї СУБ’ЄКТА ДЕКЛАРУВАННЯ» декларації).

НАЗК звертає увагу, що правові та організаційні засади створення та функціонування Єдиного державного демографічного реєстру визначає Закон України «Про Єдиний державний демографічний реєстр та документи, що підтверджують громадянство України, посвідчують особу чи її спеціальний статус». Порядок ведення Єдиного державного демографічного реєстру та надання з нього інформації, взаємодії між уповноваженими суб’єктами, а також здійснення ідентифікації та верифікації (далі — Порядок) затверджений постановою КМУ від 18.10.2017 № 784.

УНЗР представлений двома послідовностями з восьми та п’яти цифр, розділених текстовим символом «-» (заява-анкета для внесення інформації до Єдиного державного демографічного реєстру, затверджена наказом МВС від 26.11.2014 № 1279). Інформацію про особу та видані їй документи до Реєстру вносить уповноважений суб’єкт у разі: оформлення документів, якщо на цей час зазначена інформація не внесена до Реєстру або змінилася; реєстрації місця проживання чи місця перебування; реєстрації актів цивільного стану; за бажанням особи, якщо інформація про неї не внесена до Реєстру (п. 8, 9 Порядку).

Унікальний номер запису в Реєстрі є незмінним.

Для внесення інформації до Реєстру заявник звертається до територіального органу/територіального підрозділу розпорядника Реєстру за зареєстрованим місцем проживання.

« повернутися до списку новин