Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Нам 95 років

Переглядів: 522

25 листопада нинішнього року вагомий ювілей відзначає ПАТ НАСК «ОРАНТА».  Компанія  була заснована  25 листопада  1921 року і носила назву «Укрдержстрах».  В 1994 році Укрдержстрах перетворено на Відкрите акціонерне товариство "Національна акціонерна страхова компанія "ОРАНТА", засновником якої з боку держави виступив Фонд державного майна України.

Але, не зважаючи на зміну назви та форми власності, компанія  вже  95 років ефективно працює та є лідером страхового ринку України.  Ця організація за будь-яких часів відігравала безперечно вагому роль у житті суспільства, займаючись задоволенням соціально-економічних потреб самих широких мас населення. За довгі роки своєї історії Компанія набула високого авторитету та особливої довіри з боку клієнтів. Вже в декількох поколінь назва Компанії асоціюється із гарантованим захистом та чесністю.

На сьогодні НАСК «ОРАНТА» — це потужна організація, яка має найбільші в країні агентську та представницьку мережу. Це забезпечує виняткову доступність страхових послуг найширшим верствам населення.

Останні роки в "ОРАНТА" відбуваються значні позитивні зміни як в методах ведення бізнесу, так і в стратегії поведінки на страховому ринку України. На сьогодні НАСК «ОРАНТА»  пропонує більш ніж 50 видів страхування.

Оржицьке  відділення ПАТ НАСК «ОРАНТА» уважно ставиться до своїх клієнтів, пропонуючи широкий спектр страхувальних послуг та  задовольняючи потреби практично всіх категорій населення. Працівники  відділення твердо стоять на позиціях виключного дотримання законодавства, чесності та порядності, постійно розвиваються, активно реалізуючи всі наявні ресурси.  

У день професійного свята від  депутатського корпусу, виконавчого апарату районної ради,  від себе особисто щиро вітаю працівників Оржицького відділення ПАТ НАСК «ОРАНТА» та всіх страхувальників Оржицького району. Бажаю подальшої плідної співпраці, а також  міцного здоров’я, щастя, злагоди та життєвих гараздів.  

Голова районної ради                                      В.І. Козина 

« повернутися до списку новин