Оржицька районна рада
Оржицький район, Полтавська область

Підсумки сесії районної ради

Переглядів: 578

Відбулася остання сесія районної ради сьомого скликання, участь у якій взяли  депутати Полтавської  обласної ради Анатолій Яненко та Микола Горб.

Депутати  районної ради затвердили  важливі рішення, що стосувалися громади Оржицького району. Було безоплатно передано майно, комунальні установи, заклади та підприємства  зі спільної власності територіальних громад району у комунальну власність відповідно Оржицькій та Новооржицькій селищним радам,  внесено зміни та затверджено звіти з  фінансових планів первинної та вторинної ланок медичної галузі району, заслухано питання виконання та внесення змін до діючих у районі програм, затверджено розпорядження голови районної ради.

Активно вносили пропозиції до  поданих на розгляд проєктів рішень депутати районної ради Юрій Мотрич, Володимир Карлов, Леонід Бондар, Григорій Рибачов, Володимир Бас, Микола Чепа, Надія Шульга, Іван Товстоп’ят та інші. Згідно голосування деякі рішення були затверджені з внесеними депутатами поправками.

Підбиваючи підсумки роботи районної ради  сьомого скликання її очільник Володимир Козина подякував депутатам за співпрацю та розуміння в питаннях прийняття рішень, сільським та селищним головам – за підтримку медичної, освітянської галузей, пасажирських перевезень в районі та побажав і надалі приділяти увагу цим питанням, працюючи на благо своїх територіальних громад та їх жителів.

Прес-служба районної ради

« повернутися до списку новин